cnipadivers.jpg

Najlepsze polskie centrum nurkowe na Cyprze

DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI

Przeprowadzamy ciekawe kursy specjalizacji PADI dla sympatyków nurkowania o różnym poziomie zaawansowania. Jeśli chcesz naprawdę nurkować i traktować to jako sposób na życie, możesz zostać z nami profesjonalistą nurkowym uczącym innych czyli Divemasterem lub nawet Asystentem Instruktora! Jako profesjonalista będziesz umiał nie tylko utrzymać doskonałą pływalność, nawigować na wrakach czy w jaskiniach, ale przede wszystkim dowiesz się, jak dbać o kursantów, uczyć ich bezpiecznego nurkowania na najwyższym poziomie umiejętności. W ramach kursu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej Emergency First Response nauczymy Cię jak nieść pomoc innym nurkom oraz wielu, wielu innych wspaniałych i przydatnych umiejętności.

Posiadamy własną, 6-osobową motorówkę, którą błyskawicznie przemieścimy Was tam, gdzie czeka pod wodą coś naprawdę wyjątkowego. Z łodzi możemy także obserwować wspaniałe, nasłonecznione południowo-wschodnie wybrzeże Cypru, z jego wysokimi klifami i morzem rozbijającym się o skały…

W naszej szkole mówimy i uczymy po polsku, angielsku i rosyjsku.

UBEZPIECZENIE DAN

Jesteśmy Prefesjionalnym Partnerem DAN - jednego z największych i najpopularniejszych ubezpieczycieli nurkowych. Nasza polska baza nurkowa, jak również wszyscy nasi instruktorzy i divemasterzy są ubezpieczeni na wypadek zaistnienia nieszczęśliwego zdarzenia nurkowego.

DAN (Divers Alert Network) jest międzynarodową organizacją typu non-profit. DAN zaczęło funkcjonować w 1980 roku. Stworzony został specjalnie z myślą udzielenia pomocy poszkodowanym nurkom. Ta dziedzina sportu wymaga specjalistycznej wiedzy, niestandardowych metod opieki medycznej. DAN w razie wypadku nurkowego koordynuje pierwszą pomoc przedmedyczną i opiekę nad poszkodowanym poprzez specjalistyczne Ośrodki Alarmowe.

Klikajac TUTAJ zostaniesz przekierowany na stronę DAN, by wybrać i dokonać zakupy ubezpieczenia indywidualnego na wybrany okres nurkowania. PAMIĘTAJ! Przezorny zawsze ubezpieczony!

Nasz Team

Stefan
StefanWłaściciel, PADI Staff Instruktor
Agata
Agata Właściciel, PADI Divemaster
David
DavidPADI Divemaster
Maby You?
Maby You?PADI

nowe ipa divers cyprus okragle z ramka

Polskie Centrum Nurkowe
na Cyprze

Contact Us

IPA DIVERS CYPRUS

A Kavo Gkreko 428 / 8 
Protaras, 5296

T +48 605 520 479

T +357 97 60 11 43