fbpx

Pakiety nurkowe na Cyprze dla każdego

Image

Najtańsze nurkowanie na Cyprze

Pakiet dla Ciebie

Oczywiście w gronie znajomych nurkuje się najlepiej, ale jeżeli nie masz możliwości zebrać swojego partnura ze sobą na Cypr, nie martw się, zawsze znajdziemy rozwiązanie i zorganizujemy dla Ciebie wspaniałe VIP-owskie nurkowania lub nurkowania w kameralnej grupie nurków z uprawnieniami odpowiadającymi Twoim.

Dla zorganizowanych grup

Jeżeli jesteś organizatorem wyjazdu grupy nurków lub chcesz nim zostać, napisz do nas. Chętnie pomożemy w organizacji pobytu i nurkowań z nami. Zawsze możesz liczyć na nasze specjalne oferty i wsparcie w rezerwacji zakwaterowania oraz transporcie.

Zaplanujmy to razem

Specjalnie dla Was, certyfikowanych nurków, tworzymy pakiety nurkowe odpowiadające Waszym preferencjom. Zanurkujemy na wrakach, w jaskiniach, a także na zatopionych greckich posągach. Poszukamy razem żółwi, muren i ośmiornic...

Pokażemy Wam miejsca skamieniałych, starożytnych amfor, w których transportowano w starożytności wodę, wino oraz pożywienie. 

Większość lokalnych nurkowań rozpoczyna się z brzegu. Na wraki Liberty, Nemesis III pływamy motorówką, a na Zenobię i Elpidę większą łodzią nurkową.

Zapytaj o cenę nurkowań, napisz ile dni nurkowych, ile osób i jakie uprawnienia posiadacie, a my zbudujemy dla Ciebie ofertę specjalną : info@ipadivers.com

 

Pakiety dla certyfikowanych nurków

Przykładowe pakiety nurkowe:

5-dniowy (10 nurkowań)
(2 dni z łodzi, 3 dni z brzegu)

 1. Green Bay + Blue Hole
 2. Liberty + Nemesis III Wreck
 3. Cyclops + Mooray Bay
 4. Zenobia Wreck (dwa nurkowania)
 5. DaCosta + Caves

5-dniowy (10 nurkowań)
(3 dni z łodzi, 2 dni z brzegu)

 1. Green Bay + Blue Hole
 2. Liberty + Nemesis III Wreck
 3. Cricket + Bat Cave
 4. Zenobia Wreck (dwa nurkowania)
 5. DaCosta + Caves

3-dniowy (6 nurkowań)
(2 dni z łodzi, 1 dni z brzegu)

 1. Green Bay + Blue Hole
 2. Liberty + Nemesis III Wreck
 3. Zenobia Wreck (dwa nurkowania)

Vouchery na nurkowanie

Chcesz zrobić komuś niecodzienny prezent ? Chcesz podarować komuś przyjemność ? Wykup imienny voucher na nurkowania z nami np. na kurs nurkowania lub na nurkowania rekreacyjne.

Regulamin Voucher IPA

1. Voucher może być wykorzystany wyłącznie na nurkowanie i wypożyczenie sprzętu (BCD, regulatora, płewt, maski, pianki mokrej, rurki) podczas nurkowań z IPA DIVERS CYPRUS.

2. Voucher może być wykorzystany jedynie przez osobę wpisaną na Voucher, legitymującą się potwierdzającym jej tożsamość dokumentem.

3. Ten bon podarunkowy nie podlega wymianie na gotówkę.

4. Ten bon podarunkowy jest niezbywalny i odsprzedaż jest zabroniona.

5. Jeżeli bon podarunkowy zostanie zgubiony, skradziony, zniszczony lub użyty bez pozwolenia wymiana nie zostanie zapewniona w tych okolicznościach.

6. Ten bon podarunkowy nie może być łączony z innymi kuponami wystawionymi na inną osobę i nie obejmuje innych promocji i ofert.

7. termin ważności vouchera to 31.12.2021 r.

 

Image

nowe logo IPA DIVERS z mapa 600.png

Polskie Centrum Nurkowe
na Cyprze

Contact

IPA DIVERS CYPRUS

A Kavo Gkreko 428 / 8 
Protaras, 5296

T +48 605 520 479

T +357 97 60 11 43

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ