Pakiety nurkowe

Image

Pakiety nurkowe na Cyprze

Specjalnie dla Was, certyfikowanych nurków, tworzymy pakiety nurkowe odpowiadające Waszym preferencjom. Zanurkujemy na wrakach, w jaskiniach, a także na zatopionych greckich posągach. Poszukamy razem żółwi, muren i ośmiornic...

Pokażemy Wam miejsca skamieniałych, starożytnych amfor, w których transportowano w starożytności wodę, wino oraz pożywienie. 

Większość loklanych nurkowań rozpoczyna się z brzegu. Na wraki Liberty, Nemesis III płwamy motorówką, a na Zenobię większą łodzią nurkową.

 

Pakiety dla certyfikowanych nurków

przykładowy pakiet 10 nurkowań (5 dni)

  • dzień 1: Green Bay + Blue Hole
  • dzień 2: wrak Liberty + wrak Nemesis III
  • dzień 3: Cyclops + Caves
  • dzień 4: wrak Zenobii (nurkowania 1 i 2)
  • dzień 5: DaCosta + MoorayBay

Pakiet dla Ciebie

Oczywiście w gronie znajomych nurkuje się najlepiej, ale jeżeli nie masz możliwości zebrać swojego partnura ze sobą na Cypr, nie martw się, zawsze znajdziemy rozwiązanie i zorganizujemy dla Ciebie wspaniałe VIP-owskie nurkowania lub nurkowania w kameralnej grupie nurków z uprawnieniami odpowiadającymi Twoim.

Dla zorganizowanych grup

Jeżeli jesteś organizatorem wyjazdu grupy nurków lub chcesz nim zostać, napisz do nas. Chętnie pomożemy w organizacji pobytu i nurkowań z nami. Zawsze możesz liczyć na nasze specjalne oferty i wpsarcie w rezerwacji zakwaterowania oraz transporcie.

nowe ipa divers cyprus okragle z ramka

Polskie Centrum Nurkowe
na Cyprze

Contact Us

IPA DIVERS CYPRUS

A Kavo Gkreko 428 / 8 
Protaras, 5296

T +48 605 520 479

T +357 97 60 11 43