fbpx

Vouchery na nurkowanie

Chcesz zrobić komuś niecodzienny prezent ? Chcesz podarować komuś przyjemność ? Wykup imienny voucher na nurkowania z nami np. na kurs nurkowania lub na nurkowania rekreacyjne.

Idealny prezent który uszczęśliwi każdego! Pod choinkę, urodziny, imieniny, Walentynki... nie ważne z jakiej okazji to i tak strzał w dziesiątkę !


Sprawdź komuś przyjemność, zaskocz go i zakup nurkowania na Cyprze.
Voucher będzie spersonalizowany, a grafika i napisy będą zaprojektowane zgodnie z Twoim życzeniem. Ten prezent na pewno uszczęśliwi każdego kto lubi dobrą zabawę i piękne otoczenie. Zapewniamy wspaniałe podwodne przygody i profesjonalnych instruktorów.

 

Image

Karty podarunkowe VOUCHER

Image

Regulamin Voucher IPA

1. Voucher może być wykorzystany wyłącznie na nurkowanie i wypożyczenie sprzętu (BCD, regulatora, płewt, maski, pianki mokrej, rurki) podczas nurkowań z IPA DIVERS CYPRUS.

2. Voucher może być wykorzystany jedynie przez osobę wpisaną na Voucher, legitymującą się potwierdzającym jej tożsamość.

3. Ten bon podarunkowy nie podlega wymianie na gotówkę.

4. Ten bon podarunkowy jest niezbywalny i odsprzedaż jest zabroniona.

5. Jeżeli bon podarunkowy zostanie zgubiony, skradziony, zniszczony lub użyty bez pozwolenia wymiana nie zostanie zapewniona w tych okolicznościach.

6. Ten bon podarunkowy nie może być łączony z innymi kuponami wystawionymi na inną osobę i nie obejmuje innych promocji i ofert.

7. Termin ważności vouchera ustalany jest podczas jego zamawiania.

 

nowe logo IPA DIVERS z mapa 600.png

Polskie Centrum Nurkowe
na Cyprze

Contact

IPA DIVERS CYPRUS

A Kavo Gkreko 428 / 8 
Protaras, 5296

T +48 605 520 479

T +357 97601143

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ