PADI eLearning Open Water Diver
tripadvisor icon2  itakaLogo facebook icon 

 info@ipadivers.com

pl uk 
ru
0048 605 520 479 
00357 97 60 11 43 

 

Search

PADI Open Water Diver Course Cyprus

smallPL PADI eLearning Open Water Diver Course 
podstawowy kurs nurkowy (2-3 dni), dostępny w formie eLearning

Podstawowy kurs nurkowy PADI uznano za najpopularniejszy kurs nurkowania umożliwiający opanowanie podstawowych umiejętności pod wodą i na powierzchni. Certyfikat otrzymany po takim kursie uprawnia do nurkowania na głębokość 18 m. Minimalny wymagany wiek do PADI OWD to 15 lat, chociaż Juniorem można zostać już w wieku 10 lat! Dla młodszych milusińskich proponujemy program  PADI Bubblemaker.

Po ukończeniu tego kursu będziesz mógł rozpocząć szkolenia specjalistyczne i PADI Advanced Open Water Diver Cours.

Komu dedykujemy kurs nurkowy PADI OWD? 
Jeśli zastanawiałeś się nad lekcjami nurkowania, nad przeżyciem nieporównywalnych przygód, oglądaniem świata pod falami, to właśnie na tym kursie nurkowania ta przygoda się zaczyna. Po pozytywnym zaliczeniu kursu otrzymasz certyfikat PADI Open Water Diver - najbardziej popularny, rozpoznawalny i uznawany na świecie certyfikat nurkowania z uprawnieniami samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów.

Miliony ludzi nauczyły się już nurkować i właśnie poprzez ten kurs przeszli do etapu odkrywania cudów podwodnego świata. Aby zapisać się na kurs nurkowania PADI Open Water Diver (lub Junior Open Water Diver), wystarczy mieć minimum 10 lat, umiejętność utrzymania się na wodzie i dobra kondycja fizyczna.  Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagane jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie nurkowe. 

Podstawowy kurs nurkowania polega zatem od strony praktycznej na zapoznaniu się i wykonaniu określonej ilości ćwiczeń na powierzchni i pod wodą. Kursant Open Water wykorzysta z pewnością swoje umiejętności podczas odkrywania podwodnego świata w przyszłości, a to, co można w nurkowaniu rekreacyjnym osiągnąć przedstawi Wam instruktor PADI na miejscu w bazie nurkowej IPA DIVERS CYPRUS.  Nie masz zbyt wiele czasu podczas urlopu na nauczenie się nurkowania? To prowadzony przez nas kurs OWD jest właśnie dla Ciebie

Jak można rozpocząć naukę od razu?
Możesz zapisać się na naukę w formie eLearningu - i rozpocząć naukę w domu od zaraz. Nauka online daje podstawowe informacje potrzebne do bezpiecznego nurkowania i pozwala uczyć się we własnym tempie poprzez interaktywny program komputerowy. Zacznij od razu! Można również rozpocząć naukę w domu z PADI Open Water Diver Touch (aplikacja offline na tablet) lub tradycyjnie z podręcznikiem Open Water Diver i DVD OWD Course (ta forma wśród naszych studentów cieszy się największą popularnością). Zapisz się na nasz kurs już dzisiaj i pobierz swoje materiały, aby zacząć czytać podręcznik i oglądać film. Później instruktor przeprowadzi wykłady doszkalające (selektywne) dla wyjaśnienia najbardziej nurtujących Was zagadnień i… do wody! Twój Instruktor PADI zaplanuje czas na naukę i praktykę oraz sprawdzi postępy i upewni się, że materiał i ćwiczenia są zrozumiałe.
Czego będziemy używali podczas kursu nurkowania?
Podstawowy kurs nurkowy PADI Open Water Diver, pozwala nauczyć się jak prawidłowo korzystać z podstawowych sprzętów do nurkowania, w tym maski, fajki, płetw, regulatora, urządzenia kontroli pływalności (jacketu) oraz butli. Sprzęt ten różni się bowiem w zależności od tego, czy nurkujesz w tropikalnej, umiarkowanej czy zimnej wodzie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy w odpowiednim doborze i przygotowaniu sprzętu, którego będziesz używał podczas kursu oraz udzielimy wszelkich innych informacji dotyczących kursu i tego ekscytującego sportu w ogóle.
Następny krok?
Gdy ukończysz kurs nurkowania OWD, zapoznamy Cię z tym, jakich kolejnych wyzwań nurkowych możesz się podjąć. Jakich specjalizacji spróbować, by podnosić swoje kwalifikacje a także zaspokajać potrzebę poznawania i odkrywania nowego…. Nie czekaj! Zapisz się do nas na Open Water Diver przeprowadzane w ciepłym Morzu Śródziemnym! Jeśli wahasz się czy kurs nurkowy, to jest to, czego oczekujesz, spróbuj mega skondensowanego programu Discover Scuba Diving, a znajdziesz się pod wodą błyskawicznie, po krótkim briefingu Instruktora PADI, bez konieczności przerobienia całego bloku teoretycznego i dziesiątek ważnych, choć nie na tym etapie ćwiczeń! Nie będziesz certyfikowanym nurkiem, ale na pewno dowiesz się czy nurkowanie, to jest to, co może stać się Twoją pasją!
 Obejrzyj wideo z kursu PADI OWD
smallUK PADI eLearning Open Water Diver Course
First step to be a certified diver takes 2-3 days, availabe in eLearning

If you’ve always wanted to take scuba diving lessons, experience unparalleled adventure and see the world beneath the waves, this is where it starts. Get your scuba diving certification with the PADI Open Water Diver course – the world’s most popular and widely recognized scuba course. Millions of people have learned to scuba dive and gone on to discover the wonders of the aquatic world through this course.

To enroll in a PADI Open Water Diver course or Junior Open Water Diver course, you must be 10 years old or older. You need adequate swimming skills and need to be in good physical health. No prior experience with scuba diving is required. PADI's Online Training program is designed so that you can learn the academics at your own pace when it is convenient for you. You can complete the academics online or at IPA Divers PADI Dive Center in Cyprus.

In the PADI Open Water Diver course, you learn to use basic scuba gear, including a mask, snorkel, fins, regulator, buoyancy control device and a tank. The equipment you wear varies, depending upon whether you’re diving in tropical, temperate or cold water.

When you're fitted with your scuba equipment you can begin your pool training. Your instructor will put into practice the techniques you learned in the academics program. Your training dives will be logged and approved by your instructor before you move on to open water.

  Watch the video from PADI OWD

Polecamy / Recommended

Zakrzówek gdynia dive cypr24n     IPAPolice

Kontakt / Contact Us

 • Operating :

  całorocznie / All year round 
 • Address:

 • IPA DIVERS

  Kavo Gkreko 428 shop nr 8, 5296 Protaras, Cyprus
 • Telephone: 

 • pl  ru uk
  0048 605 520 479

  00357 97 60 11 43  
     
 • Email:

  info@ipadivers.com

 5 STAR PADI DIVE CENTER Custom 2